Not Found

404 Not Found

Navigation
Turniej ministrancki
13.08.2012.
ImageNaprzód przebojem młodzi rycerze…
Zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Dzieci oraz młodzież udają się na zasłużony odpoczynek. Koniec roku szkolnego jest dobrym czasem na podsumowania. Dlatego 30 czerwca 2012 r. w kościele pw.  Niepokalanego Serca NMP w Barlinku odbyło się podsumowanie roku formacyjnego dla ministrantów. Mszy św. przewodniczył ks. Augustyn Kozior, proboszcz parafii w Boguszynach. Homilię wygłosił ks. Maciej Babicki. Wskazał, że podsumowujemy rok formacyjny, ale nasza formacja trwa nadal, bo wakacje mają być też przeżywane przy ołtarzu Pana. Po błogosławieństwie na orliku przy ul. Leśnej w Barlinku odbył się ministrancki turniej piłki nożnej o puchar dziekana Barlinka ks. Bronisława Lose.  Wzięły w nim udział drużyny z Barlinka, Boguszyn i Pyrzyc. Zwycięzcą w kategorii młodszej została parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Barlinku, natomiast w kategorii starszej parafia pw. św. Wojciecha w Barlinku. Na zakończenie wszystkim podziękował i turniej podsumował ks. Kryspin Gasiulewicz.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy podsumować rok formacyjny w Barlinku.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kalendarz liturgiczny na CZERWIEC 2015

1 VI - PONIEDZIAŁEK - ŚW. JUSTYNA, MĘCZENNIKA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

3 VI - ŚRODA - ŚW. MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI i TOWARZYSZY - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

4 VI - CZWARTEK - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA i KRWI CHRYSTUSA

5 VI - PIĄTEK - ŚW. BONIFACEGO, BISKUPA i MĘCZENNIKA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

7 VI - DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

8 VI - PONIEDZIAŁEK - ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

10 VI - ŚRODA - BŁ. BOGUMIŁA, BISKUPA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

11 VI - CZWARTEK - ŚW. BARNABY, APOSTOŁA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

12 VI - PIĄTEK - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

13 VI - SOBOTA - NIEPOKALANEGO SERCA NMP - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

 

14 VI - JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

15 VI - PONIEDZIAŁEK - BŁ. JOLANTY, ZAKONNICY - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

17 VI - ŚRODA - UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAKONNIKA

21 VI - DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

24 VI - ŚRODA - UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

28 VI - TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

29 VI - PONIEDZIAŁEK- UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA

 

 

 
statystyka