Navigation
Turniej ministrancki
13.08.2012.
ImageNaprzód przebojem młodzi rycerze…
Zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Dzieci oraz młodzież udają się na zasłużony odpoczynek. Koniec roku szkolnego jest dobrym czasem na podsumowania. Dlatego 30 czerwca 2012 r. w kościele pw.  Niepokalanego Serca NMP w Barlinku odbyło się podsumowanie roku formacyjnego dla ministrantów. Mszy św. przewodniczył ks. Augustyn Kozior, proboszcz parafii w Boguszynach. Homilię wygłosił ks. Maciej Babicki. Wskazał, że podsumowujemy rok formacyjny, ale nasza formacja trwa nadal, bo wakacje mają być też przeżywane przy ołtarzu Pana. Po błogosławieństwie na orliku przy ul. Leśnej w Barlinku odbył się ministrancki turniej piłki nożnej o puchar dziekana Barlinka ks. Bronisława Lose.  Wzięły w nim udział drużyny z Barlinka, Boguszyn i Pyrzyc. Zwycięzcą w kategorii młodszej została parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Barlinku, natomiast w kategorii starszej parafia pw. św. Wojciecha w Barlinku. Na zakończenie wszystkim podziękował i turniej podsumował ks. Kryspin Gasiulewicz.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy podsumować rok formacyjny w Barlinku.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kalendarz liturgiczny na PAŹDZIERNIK 2014

1 X - ŚRODA - św. TERESY od DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY i DOKTORA KOŚCIOŁA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

2 X - CZWARTEK - św. ANIOŁÓW STRÓŻÓW - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

4 X - SOBOTA - św. FRANCISZKA Z ASYŻU - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

5 X - DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

5 X - DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

9 X - CZWARTEK - BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA, BISKUPA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

12 X - DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA

13 X - PONIEDZIAŁEK - BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZBITERA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

15 X - ŚRODA - św. TERESY od JEZUSA, DZIEWICY i DOKTORA KOŚCIOŁA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

16 X - CZWARTEK - św. JADWIGI ŚLĄSKIEJ - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

17 X - PIĄTEK - św. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA i MĘCZENNIKA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

18 X -SOBOTA - Święto św. ŁUKASZA, EWANGELISTY

19 X - DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

20 X - PONIEDZIAŁEK - św. JANA KANTEGO, PREZBITERA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

 

21 X - WTOREK - BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ, BISKUPA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

 

22 X - ŚRODA - św. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

26 X - TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA

28 X -WTOREK - Święto św. APOSTOŁÓW SZYMONA i JUDY TADEUSZA

 
statystyka