Navigation
Turniej ministrancki
13.08.2012.
ImageNaprzód przebojem młodzi rycerze…
Zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Dzieci oraz młodzież udają się na zasłużony odpoczynek. Koniec roku szkolnego jest dobrym czasem na podsumowania. Dlatego 30 czerwca 2012 r. w kościele pw.  Niepokalanego Serca NMP w Barlinku odbyło się podsumowanie roku formacyjnego dla ministrantów. Mszy św. przewodniczył ks. Augustyn Kozior, proboszcz parafii w Boguszynach. Homilię wygłosił ks. Maciej Babicki. Wskazał, że podsumowujemy rok formacyjny, ale nasza formacja trwa nadal, bo wakacje mają być też przeżywane przy ołtarzu Pana. Po błogosławieństwie na orliku przy ul. Leśnej w Barlinku odbył się ministrancki turniej piłki nożnej o puchar dziekana Barlinka ks. Bronisława Lose.  Wzięły w nim udział drużyny z Barlinka, Boguszyn i Pyrzyc. Zwycięzcą w kategorii młodszej została parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Barlinku, natomiast w kategorii starszej parafia pw. św. Wojciecha w Barlinku. Na zakończenie wszystkim podziękował i turniej podsumował ks. Kryspin Gasiulewicz.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy podsumować rok formacyjny w Barlinku.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Kalendarz liturgiczny na LIPIEC 2014

3 VII - CZWARTEK - ŚWIĘTO św. TOMASZA APOSTOŁA

6 VII - CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

8 VII - WTOREK - św. JANA z DUKLI, PREZBITERA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

11 VII -PIĄTEK - ŚWIĘTO św. BENEDYKTA, OPATA - PATRONA EUROPY

12 VII - SOBOTA - św. BRUNONA BONIFACEGO z KWERFURTU, BISKUPA i MĘCZENNIKA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

13 VII - PIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

15 VII - WTOREK - św. BONAWENTURY, BISKUPA i DOKTORA KOŚCIOŁA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

16 VII - ŚRODA - NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY z GÓRY KARMEL - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

20 VII - SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

22 VII - WTOREK - św. MARII MAGDALENY - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

23 VII -ŚRODA - ŚWIĘTO św. BRYGIDY, ZAKONNICY - PATRONKI EUROPY

24 VII - CZWARTEK - św. KINGI, DZIEWICY - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

25 VII -PIĄTEK - ŚWIĘTO św. JAKUBA APOSTOŁA

26 VII - SOBOTA - św. JOACHIMA i ANNY, RODZICÓW NMP - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

 

27 VII - SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

29 VII - WTOREK - św. MARTY - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

 

31 VII - CZWARTEK - św. IGNACEGO z LOYOLI, PREZBITERA - WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE

 
statystyka